Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 826 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 3 izbový priestranný Gessayova Petržalka BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Gessayova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.07.2020
Aktualizované
24.07.2020
Cena 690,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt so samostatnými izbami v lokalite m.č. PETRŽALKA - Gessayova ulica. Nehnuteľnosť s rozlohou70 m2 sa nachádza na 12./12. posch. v bytovom dome s výťahom. Byt poskytuje nerušený výhľad na okolie z balkóna. Kuchyňa je kompletne zariadená, vrátane mikrovlnej rúry, umývačky riadov, šporáku...Pokojná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou (obchody, služby, športoviská), v blízkosti  Chorvátskeho ramena, Námestia Hraničiarov,  MHD (s dobrou dostupnosťou do centra mesta).Cena je 690€ vrátane všetkých energii. Pre viac info volajte na 0951 165 717.