Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 476 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 4 izbový priestranný byt Belinského Petržalka EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Belinského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.09.2020
Aktualizované
15.09.2020
Cena 800,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 4 izbový byt Bratislava-Petržalka, Belinského ulici. Byt sa nachádza na 6/8 poschodí.V celom byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, 2x ROLL-DOOR a bezpečnostné dvere. Byt má až 2 balkóny! Jeden je súčasťou jednej z izieb, druhý sa nachádza v kuchyni. Izby ako aj celý byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ vrátane kuchyne.

Výborná dostupnosť do centra mesta, vhodné aj pre študentov. V blízkosti Vysoká škola manažmentu, ŽST Petržalka, športoviská, obchody.

Cena 800 €/mesiac,

viac info na 0951 165 717