Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM – 4 iz byt v novostavbe v Petržalke + dvojgaráž.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Batliarska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
23.01.2018
Aktualizované
23.01.2018
Cena 1 000,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Byt sa nachádza na Betliarskej ul.K bytu prislúcha dvojgaráž v suteréne bytového domu.6.poschodie s výťahom.Veľká presklenná loggia.
Dispozícia: vstupná chodba, obývačka prepojená s kuchyňou, 3 x samost.spálňa, samost. kúpelňa s vaňou aj sprch.kútom, 2 x toaleta.
Vybavenie: kuchyňa kompl.zariadená a vybavená, inak sa byt prenajíma čiastočne zariadený.

Voľný ihneď, dom.zvieratko nie je problém.

Výborná lokalita s kompl.obč.vybavenosťou.

Cena za prenájom bytu: 1 000,- eur + 150,- eur energie
Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk
Informácia pre klienta:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.