Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
T S
eyesblue32@gmail.com
908781110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenajmem garážové miesto Petržalka

  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava V, Petržalka | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava V, Petržalka | pic. 2
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava V, Petržalka | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava V, Petržalka | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava V, Petržalka | pic. 2
Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Muchovo nám. 3
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Plocha priestoru
12 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Cena 65,00 €/mes.
T S Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Prenajmem garážové státie v podzemnej garáži v novostavbe na Muchovom nám. (za Billou). Rozmery státia sú 2,4 x 5m a najnižšia svetlá výška je 219 cm. Vjazd je široký, pohodlný, žiadne zákruty. Státie je asi dva metre od schodiska. Vstup na diaľkové ovládanie, kamerový systém v garáži. Vchod do garáže je asi 99m od vchodu do Tatrabanky Černyševského I+II., na dosah električka, Fuxova, Aupark, Digital Park.... Mesačné nájomné 65 EUR, žiadne ďalšie poplatky, žiadne provízie RK.