Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Slávik
slavik@europareality.sk
0907592856

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3 izb byt BA Nové Mesto – Nobelová

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Nobelova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
05.03.2023
Aktualizované
05.03.2023
Cena 750,00 €/mes.
Ján Slávik Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3 izbový zrekonštruovaný a zariadený byt s balkónom o výmere 68m2 na Nobelovej ulici – Bratislava – Nové Mesto.
Byt má 3 nepriechodné izby a nachádza sa na 5/8 poschodí zatepleného panelového domu. Byt je orientovaný na 2 svetové strany: izby SZ, kuchyňa a obývačka JV. Byt je kompletne zariadený a je klimatizovaný. Tichá lokalita s dobrým parkovaním, príjemnými susedmi. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť.
Do centra je možné dostať sa pomocou MHD – autobusom, električkou ako aj vlakom

Cena nájmu je 750 €/mesiac vrátane energií aj WiFi internetu.

Kontakt: Ján Slávik tel: 0907 592 856 mail: slavik@europareality.sk