Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ján Dudáš
dudas@loftreal.sk
0907 773 222

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 izbový byt Kramáre s panoramatickým výhľadom

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Ladislava Dérera
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.01.2022
Aktualizované
09.01.2022
Cena 235 000,00 €
Mgr. Ján Dudáš LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 773 222

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt na ul. L. Dérera, 68 m2, poschodie 11/11, zateplený panelový dom (r. 1969), 2x výťah, SV orientácia, čiastočná rekonštrukcia, balkón, pivnica, dispozícia: vstupná hala, 2x spálňa, malý šatník, obývacia miestnosť, kúpeľňa (sprchovací kút, práčka), samostatné WC, kuchyňa so spotrebičmi, plastové okná, pôvodné drevené parkety, v okolí kompletná občianska vybavenosť (obchody, škôlka, ZŠ, nemocnica Kramáre jedna zastávka s MHD), OV, aj HÚ,

kontakt: 0907 773 222, dudas@loftreal.sk

Cena 235 000 €