Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 807 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ľuboš Sigl maklér
Ing. Ľuboš Sigl
lubos@axisreal.sk
0903 760 885

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Kancelárske priestory, BA III. Nové Mesto, Pionierska ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Pionierska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
200 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
17.12.2021
Aktualizované
17.12.2021
Cena 79,00 €/m2/rok
Ing. Ľuboš Sigl Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 760 885

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom KANCELÁRSKE PRIESTORY o celkovej výmere 792 m2 v administratívnej budove v lokalite Bratislava III. Nové Mesto na ulici Pionierska.
Kancelárie sú v rôznych výmerách od 12,4 m2 do 47 m2 a nachádzajú sa na treťom poschodí. Prenájom kancelárií je možný o minimálnej ploche 200 m2. V prípade záujmu je možné prenajať aj skladové priestory nachádzajúce sa v suteréne.
V budove sa nachádza recepcia na prízemí, dva výťahy, kuchynka a WC na každom poschodí.

STAV PRIESTORU:
Priestory sú PO REKONŠTRUKCII, plastové, prípadne hliníkové okná, vonkajšie žalúzie. V miestnostiach sú koberce na chodbách dlažba. Vo všetkých miestnostiach sú internetové rozvody. Pripojenie na internet nieje zahrnuté v cene nájmu.

PLATBY:
Cena prenájmu kancelárskych priestorov je 79,- EUR/m2/rok + energie 1,- EUR/m2/mesiac + DPH. Cena prenájmu skladových priestorov je 36,- EUR/m2/mesiac + energie 1,- EUR/m2/mesiac + DPH. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý mesiac nájmu a kaucia vo výške jednomesačného nájomného.
PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEHRADÍTE.

LOKALITA:
Budova sa nachádza v dobrej dostupnosti do mesta v blízkosti Zváračského ústavu. Pri budove sú zastávky električiek, obchod BILLA a kompletná občianska vybavenosť.
Budova nemá vlastné parkovisko a parkovanie je možné len v priľahlých uliciach.

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.