Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 690 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Predajňa + sklad a kancelária, BA III. NM, Stará Vajnorská

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Stará Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
140 m2
Celková plocha
140 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Holopriestor
Pridané
10.05.2018
Aktualizované
23.09.2018
Cena 500,00 €/mes.
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom priestor ktorý je možné využiť ako predajňu s výkladom a s kancelárskym priestorom o celkovej rozlohe 140 m2, z toho cca 70 m2 obchodný priestor a 70 kancelársky priestor na poschodí. Tento priestor sa nachádza v lokalite Bratislava III. ulica Stará Vajnorská. K dispozícií je vlastné parkovisko pred objektom.

STAV PRIESTORU:
Dispozične pozostáva z prízemia kde sa nachádza vstupná chodba, priestranná miestnosť s presklením a sociálne zariadenie. Na poschodí nájdete taktiež sociálne zariadenie, 3 samostatné nepriechodné miestnosti vhodné na kancelárie nakoľko sa tu nachádza aj menšia kuchynka a kúpeľňa so sprchou. Priestor ponúkame na prenájom v stave ako na fotografiách, nový nájomník si ho upravuje podľa svojich predstáv, majiteľ je ochotný na úpravu prispieť sumou 500,- euro vo forme zľavy jednomesačného nájmu.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačné nájomné vo výške 500,- euro. Energie sa platia mesačne mesačne podľa aktuálnej spotreby.
Ceny sú kalkulované bez DPH.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a skvelú dostupnosť na diaľničný obchvat a rovnako tak aj do centra mesta.

/ OBCHODNÝ PRIESTOR / VÝKLAD / PRENÁJOM / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / ULICA STARÁ VAJNORSKÁ /