Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 1 izbový priestranný, Bakošova Lamač EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Mesto
Lamač
Ulica
Bakošova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.08.2020
Aktualizované
15.09.2020
Cena 310,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom zariadený 1 izbový byt v zachovalom stave s novými plastovými oknami o výmere 45 m2, zvýšené prízemie/8 p. na ulici Bakošova, orientovaný na dve strany s veľkou kuchyňou a priestrannou izbou, Bratislava IV Lamač.  Kľudné, tiché prostredie s dobrou dostupnosťou do centra mesta, aj na diaľnicu - obchvat mesta.

Byt v udržiavanom pôvodnom stave - nové plastové okná, nová obývačková stena, stará-pôvodná je zatiaľ na foto, plávajúca podlaha, kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa s vaňou, chladnička, práčka.

Dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti je les,  MHD, obchody, služby, LIDL, expres TESCO, BORY MALL, VW Bratislava.

Voľný ihneď.

Cena je 310+ 45€/mesiac energie.

Pre viac info volajte na 0951 165 717