Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reprezentatívne kancelárske priestory, Dlhé Diely, novostavba, parkovanie

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Jána Stanislava
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
64 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.03.2017
Aktualizované
20.08.2019
Cena 10,00 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Karlova Ves, Dlhé Diely. Plocha: úžitková 64,5m2 + podiel na spoločných častiach. Nachádza sa na 1. poschodí zo 4, s výťahom. Podlaha: koberec.  Kancelária pozostáva z 3 miestností vrátane vlastnej kuchynky.  Okná: plastové, otvárateľné. Soc. zariadenia na chodbe. Štrukturovaná kabeláž. Stav objektu: novostavba (2007, po rekonštrukcii 2016). Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, kamerový systém. Recepcia, prístup do budovy 24/7. Parkovanie: garážové státie, vonkajšie vyhradené  parkovanie za poplatok, počas dňa bezproblémové parkovanie v okolí. Cena: 10Eur/m2/mes. + 2,80-3,50 Eur/m2/mes služby a energie + podiel na spoločných priestoroch 5 Eur/m2/mes. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!