Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ján Badinka maklér
Mgr. Ján Badinka
jan.badinka@lexxus.sk
+421 915 570 802

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS I obchodný priestor v novostavbe, 76,4 m2, M. Granca, Dúbravka

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Martina Granca
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
76 m2
Celková plocha
76 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Holopriestor
Pridané
20.03.2023
Aktualizované
20.03.2023
Mgr. Ján Badinka LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 915 570 802

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj lukratívne obchodné priestory v úspešnom projekte Pekná vyhliadka 2 na ulici Martina Granca v Dúbravke.

POPIS

Skolaudovaný rezidenčný projekt Pekná vyhliadka 2 nadväzuje na skolaudovaný projekt Pekná vyhliadka 1 a ponúka ideálne spojenie mestského bývania a prírody. V bytovom dome sa nachádza 76 bytov ako aj 10 priestorov určených na občiansku vybavenosť v parteri bytového domu.

Dispozícia: obchodné priestory o výmere 76,4 m2 sa predávajú v stave holopriestoru s možnosťou dokončenia do štandardu. Preferované funkcie: vinotéka, bistro, kaderníctvo, resp. iné služby.

Orientácia: obchodný priestor je orientovaný na JZ.

LOKALITA

Koncentrácia existujúcich ale tiež pripravovaných novostavieb v okolí projektu v spojitosti s absenciou predmetnej základnej občianskej vybavenosti v okolí poskytujú pre záujemcov zaujímavú obchodnú príležitosť.

PARKOVANIE

K dispozícii sú vonkajšie parkovacie miesta ako aj garážové státia.

CENA

Cena obchodného priestoru je 135.246,- EUR bez DPH. Uvedený priestor je možné taktiež prenajať, resp. skombinovať prenájom s budúcim odkúpením.

TOPPONUKA