Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 141 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Anna Záhorčáková
zahorcakova@columba.sk
+421 911 759 548

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Investičny pozemok pre rekreačnú stavbu v Devíne Vám ponúkame na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Devín
Ulica
Štítová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
850 m2
Pridané
25.07.2017
Aktualizované
11.08.2017
Anna Záhorčáková COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 759 548

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok- záhradu v Devíne na ulici Štítová. Záhrada je mierne svahovitá a má výmerou 850m2,z toho šírka je 22 m a dĺžka cca 40m. K záhrade prináleží aj podiel na prístupe- z boku.

Záhrada je určená na individuálnu rekreáciu, kód 1203.

Nachádza sa v tichej lokalite,  je slnečná a poskytuje  krásny výhľad. V záhrade je postavená drevená chatka s výmerou 12 m2, má súpisné číslo.

V záhrade sú vysadené okrasné dreviny.

Siete- zavedená je elektrina. Voda je 250m od pozemku,kde prebieha výstavba vil. Podľa prútikára je v dolnej časti pozemku výdatný zdroj vody v hĺbke  7 m.

 Prístup je až  k záhrade autom po betónovej ceste. Je prvá v poradí,čo je výhodou pre vstup spredu.

Na začiatku záhrady  vo vrchnej časti je unimo bunka, vyzerá zvonku ošarpane,ale dá sa v nej prespať, vnútri je útulná.

Presná poloha je na 3 foto, google mape vyznačená

Cena rekreačného pozemku je 98 750 € vrátane servisu RK.

V prípade záujmu o pozemok ma kontaktujte-Anka Záhorčáková, e-mail - zahorcakova@columba.sk, tel.:0911759548. Obhliadky možné po dohode.

Prečo si kúpiť túto záhradu?

*pre milovníkov prírody

*krásna tichá lokalita, s možnosťou bývania v lone prírody

*je možná stavba rekreačnej chaty

* Devínska Kobyla

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Columba?
*neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti ,okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno -predajných zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. • K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. • Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme. • Našim klientom zdarma poskytujeme KARTU ZLIAV na služby u našich partnerov so zľavami na hypotekárny úver, poistenie, znalecký posudok, výrobu nábytku a kuchynských liniek na mieru, sťahovanie a ďalšie služby, ktorá Vám môže ušetriť vyše 1000,- €
Kontakt:COLUMBAReal, Anka Záhorčáková, zahorcakova@columba.sk, tel.:0911759548