Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 342 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Ľubica Hrdá
hrda@realitycomfortpd.sk
+421 907 590 654

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - TERASY BOJNICE - bývanie pri zámku

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Bojnice
Ulica
Kúpeľná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
197 m2
Celková plocha
127 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
01.10.2020
Aktualizované
02.04.2021
JUDr. Ľubica Hrdá REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 907 590 654

Popis nehnutelnosti

PREDSTAVUJEME NOVÝ KOMPLEX "TERASY BOJNICE" - BÝVANIE, KTORÉ SI ZAMILUJÚ AJ VAŠE NÁVŠTEVY...

TERASY BOJNICE sú situované v prestížnej lokalite, na slnečnom svahu, v tesnej blízkosti kúpeľného parku, kúpaliska, krásnej ZOO a úžasného Bojnického zámku. Za tento výber vás budú milovať aj návštevy. Veľkoryso riešené 4-izbové dvojpodlažné byty s dennou a nočnou časťou poskytujú zázemie pre náročných a aktívnych ľudí, ktorí pri pojme „domov“ uprednostňujú komfort bez kompromisov, vysokú kvalitu a súkromie.

V ponuke máme tri objekty, v ktorých sú 4 dvojpodažné, štvorizbové byty s obývacou izbou spojenou s kuchyňou. Hlavný vstup do bytu je vždy situovaný od západnej strany, zo vstupného chodníka. Vjazd pre osobné automobily je spojovacím tunelom popod všetky štyri objekty až po vlastné parkovacie miesta v garáži. Vstup a vjazd do objektov je zabezpečený a elektronicky riadený.

Byty sa predávajú v štandarde HOLOBYT, v prípade záujmu je však možné dokončiť byty do klientom požadovaného štandardu. Majú vlastné meranie vody a elektriny, elektrické kúrenie a ohrev vody, predprípravu na krb a optické pripojenie.

4-izbový byt č. 5 má prakticky a pritom veľkoryso riešené vnútorné priestory, ktoré dávajú pocit voľnosti. Obľúbené prepojenie kuchynskej a obývacej časti je ukončené vstupom na terasu, z ktorej je úžasný výhľad na pohorie Vtáčnik. K bytu prislúcha pozemok prístupný z terasy, ktorý má výmeru 52 m2 a je vhodný na vytvorenie osobnej relaxačnej zóny. Obývacia izba je presvetlená veľkým francúzskym oknom, ktoré umocňuje kontakt s okolitou prírodou. Okrem obývacej časti s kuchyňou, disponuje byt 3 samostatnými izbami, priestrannou kúpeľňou, 2 x WC, technickou miestnosťou a skladom, vďaka čomu bude mať každý obyvateľ bytu dostatok súkromia a komfortu. Celková úžitková plocha 4-izb. bytu je 197 m2, pričom samotná obytná plocha má 127 m2. K bytu prináleží terasa aj balkón, spolu o výmere 37 m2 a dvojgaráž v suteréne o výmere 34 m2.

Spoločný pozemok je uzavretý a oplotený pre využitie na iné aktivity obyvateľov komplexu. K dispozícii pre vlastníkov a ich hostí je aj 10 vonkajších parkovacích miest.

Komplex TERASY Bojnice je situovaný v tesnej blízkosti kúpeľov Bojnice a 5 minút peši od Bojnického zámku a ZOO. V okolí do 30 km sa nachádza viacero lyžiarských stredísk, golfové ihrisko, niekoľko kúpalísk, môžete chytať ryby, alebo môžete využiť veľké množstvo turistických trás – Fačkov (Kľak), výstup na Vtáčnik, rôzne kratšie trasy v okolí Bojníc.

Byty boli skolaudované v auguste 2020, takže nemusíte čakať, aby sa stali vašim novým, vysnívaným bývaním.Bližšie informácie nájdete na www.terasybojnice.sk

Obhliadky komplexu vám zabezpečí JUDr. Ľubica Hrdá 0907 590 654.