Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
archiv - NEVYMAZAT
projekt@webex.sk
0911123456

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Penzión s wellness novostavba predaj

  • Hotely, penzióny a reštaurácie, Predaj, Prievidza, Bojnice | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Bojnice
Ulica
Bojnice
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
840 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
28.11.2019
Aktualizované
28.08.2020
Cena 1,00 €
archiv - NEVYMAZAT Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj novostavbu penziónu s wellness zariadením. Nachádza v Trenčianskom kraji v tesnej blízkosti kúpeľného mesta Bojnice. Kolaudácia v r. 2015.

Jedná sa o dvojpodlažný objekt postavený na rovinatom pozemku- 1193 m2, zast. plocha-485 m2. Penzión poskytuje 30 lôžok plus prístelky. Disponuje 10-dvoj posteľovými izbami, dvoma apartmánmi-dvojizbový a trojizbový.

Prízemie: kaviareň s recepciou, wellness-vyhrievaný bazén vo veľkosti 12m x 4m s hĺbkou 1,3 m, vírivá vaňa umožňuje relax pre 6 osôb, infra sauna s himalájskou soľou, šatňa, 2x WC, 3 izby s výstupom do záhrady.

Vybavenie: izby sú moderne zariadené,vybavené sociálnym zariadením- sprchový kút plus WC, apartmány-vaňa plus WC, malý kuchynský pult, chladnička s mrazničkou, minibar, rýchlo–varná kanvica.
V každej izbe je umiestnená plazmová televízia,wifi pripojenie na internet. Celý objekt je klimatizovaný.

Vykurovanie podlahové, 3 plynové kotle,na poschodí doplnené radiátormi, krb, slnečné kolektory.

Stavba -YTONG, strecha lepenka,škridla, okná plastové-Slovaktual.

Parkovanie -14 parkovacích miest-súkromné strážené kamerovým systémom.

Znalecký posudok- technická hodnota zariadenia bola ohodnotená na- 1 431 365,- eur. 

CENA: Ponúka sa za menej ako je jeho hodnota podľa znaleckého posudku. Pri vážnom záujme cena dohodou.

Lokalita je výborná, poskytuje kľud a zároveň blízkosť kúpeľného mesta s možnosťou kultúrneho aj spoločenského vyžitia -návšteva zámku, zoo,vyhliadková veža, múzeum,požičovňa elektro-bicyklov, turistika,návšteva kultúrnych pamiatok,obchody, reštaurácie,kaviarne

Bližšie informácie a fotografie poskytneme na vyžiadanie.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.