Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 881 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Posledný 4-izbový dvojbungalov osadený na peknom pozemku

Typ
Predaj
Ulica
Blatná na Ostrove
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
24.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý samostatný 4-izbový rodinný dvoj-bungalov na peknom pozemku v obci Blatná na Ostrove v okrese Dunajská Streda.

Rodinný dvojdom je osadený na pozemku 348m2 a má úžitkovú plochu 78m2.

Dispozíciu domu tvoria 3 samostatné spálne, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu, kúpeľňa s WC, samostatné WC, úložný priestor v podkroví.

Technické prevedenie: tehlová konštrukcia so zateplením EPS (250mm a 150mm, sedlová strecha-strešná krytina Terran, tepelná izolácia stropu hr.36mm-minerálna vlna, podlahové kúrenie-elektrické-termostaty v každej miestnosti, plastové okná trojsklo-sieťky proti hmyzu, vápeno-cementové omietky-penatračný náter a biela maľovka zásobník na vodu 100l, podlahová konštrukcia so zateplením hr.80mm,všetky siete-voda, kanalizácia, elektrika, ďalej terasa bude zhotovená zo zámkovej dlažby ( podklad makadám s geotextíliou), oplotenie z DT tvárnic -predný a zadný plot, bočné oplotenie- pletivo a oceľové stĺpiky.

Terasy domu budú zo zámkovej betónovej dlažby a spoločne budú vo výmere 50m2.

Rodinný dom je možné dokončiť do štandardu na kľúč ako sú obklady a sanita kúpeľne, nášľapná vrstva podláh (parkety, dlažby), interiérové dvere a zárubne, vonkajšie- vnútorné žalúzie, vonkajšie úpravy terénu (okrem 50m2 štvorcových terasy ), povrchová úprava plotu, brány a bránky oplotenia.

Rodinný dom má 2 samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi a záhradami.

Plánované dokončenie 7/2020. Rodinný dom bude skolaudovaný a bude mu pridelené súpisné číslo.

Dineva Real Estate
0948437798
dineva@dineva-realestate.sk

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group,kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Poskytneme Vám kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov.

© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.