Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 863 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Slávik
slavik@europareality.sk
0907592856

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj stavebný pozemok Bernolákovo

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Bernolákovo
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2023 m2
Pridané
05.03.2023
Aktualizované
05.03.2023
Ján Slávik Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rozsiahly stavebný pozemok v centre Bernolákova na ulici Hlavná (v blízkosti kaštieľa). Krásne vyvýšený pozemok s výhľadom na Bernolákovo o veľkosti 2.023m2 pozostáva z prístupovej cesty, ktorá je dosť široká aj pre stavebné mechanizmy a samotných pozemkov, kde je v súčasnosti starší plne obývateľný podpivničený rodinný dom, garáž so skladovacími priestormi, podzemná komora a záhrada. Na pozemku je plyn, voda, elektrika aj telefónna linka a funkčná studňa. Priamo pred pozemkom je kanalizácia aj optický internet. Pozemok je rovinatý vhodný aj ako investícia.
Hlavná časť pozemku je obdĺžnikového tvaru (šírka 19m).

Cena pozemkov s nehnuteľnosťou je 469 000 €
Bez tiarch kúpou voľné

Kontakt: Ján Slávik tel: 0907 592 856 mail: slavik@europareality.sk