Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 230 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Janek
janek@karinpartners.sk
0903 738 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok v obci Bernolákovo

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Bernolákovo
Ulica
Trnavská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
401 m2
Pridané
02.12.2019
Aktualizované
09.12.2019
Tomáš Janek KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 599

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj záhradu o výmere 401 m2 (rozmery cca 15m x 27m), v záhradkárskej lokalite v obci Bernolákovo, Trnavská.

ÚPI: na pozemku je možné stavať záhradný objekt s celoročným užívaním, zastavaná plocha objektu nesmie presiahnuť 50 m2, vrátane garáží a skladov, koeficient zastavanosti 0,25 m, výška hrebeňa strechy je 6,0 m a výška podlahy maximálne 0,5 m nad existujúcim terénom, je nutné zabezpečiť 2 parkovacie miesta na vlastnom pozemku, vysoký podiel zelene záhrad (min 60%).

Pozemok je rovinatý, oplotený, IS: na pozemku je studňa, cca 15 m od pozemku je elektrina (na vedľajšom pozemku), extravilán.

Prístupová cesta k pozemku je nespevnená, od pozemku cca 180m je asfaltová cesta s autobusovou zástavkou.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, dostupnosť do Bratislavy je riešená frekventovaným vlakovým a autobusovým spojením, v obci sú MŠ, ZŠ, SŠ, pošta, banky, supermarkety a obchody, lekári, zubná ambulancia, reštaurácie, detské ihrisko, kaviarne, cyklotrasa, golfové ihrisko, kaštiel.

IHNEĎ VOĽNÝ.

Cena: 39 900 € v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Tomáš Janek, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk