Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA: 3- kompletne prerobený byt v Radvani vrátane nábytku

Typ
Predaj
Mestská časť
Radvaň
Ulica
Bernolákova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.03.2023
Aktualizované
03.03.2023
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

V Banskej Bystrici vo vyhľadávanej lokalite na Bernolákovej ulici ponúkame na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt typ V-NKS na 4. poschodí bytového domu. Výmera bytu je 70 m2.

Poprechádzať sa po Vašom novom byte môžete tu:
https://my.matterport.com/show/?m=3CUm1E4tVdK

Kompletná rekonštrukcia bytu bola zrealizovaná v roku 2015 kedy boli vyhotovené nové rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie v celom byte, nové omietky, nainštalované nové dvere ako aj nové okná a nové radiátory. Taktiež boli vyhotovené nové podlahy, nová je vaňa, umývadlo ako aj WC misa a vo vstupnej chodbe boli nainštalované vstavané skrine. V kúpeľni, WC a vo vstupnej chodbe boli vyhotovené stropné podhľady s osadenými bodovými svietidlami. Taktiež bola novovyhotovená kuchynská linka v ktorej je osadené silgranitové umývadlo s pákovou vodovodnou batériou, sklokeramická platňa, teplovzdušná rúra, mikrovlná rúra, práčka ale aj zabudovaná umývačka riadu.

Bytový dom v ktorom sa predávaný byt nachádza má vymenené rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie, rozvody vykurovania ako aj rozvod plynu. Bytový dom je zo všetkých strán zateplený. Rozvody médií ako aj zateplenie domu boli vyhotovené v roku 2022.

Mesačná platba do Spoločenstva vlastníkov bytov je vo výške 179 000 €.

Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na Bernolákovej ulici na sídlisku Radvaň ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality na bývanie v Banskej Bystrici.
V blízkosti sú trolejbusové a autobusové zastávky v oboch smeroch, základná škola na Radvanskej ulici, materská škôlka aj detské jasle. V blízkosti sú taktiež nákupné možnosti (hypermarket Tesco, COOP Jednota ale aj zdravotné stredisko Novamed, pošta a podobne.

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku prípadne si kliknite na našu stránku maxiss.sk kde môžete vidieť ďalšie nehnuteľnosti ktoré máme v ponuke.