Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 489 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 izbový na Sídlisku

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
29.09.2020
Aktualizované
05.10.2020
Cena 139 990,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

NOVÉ BÝVANIE RK Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Banskej Bystrici v obľúbenej lokalite Sídlisko. Dispozičné riešenie: Vstupná chodba, spálňa so vstavanou skriňou, druhá izba s francúzskym oknom a vstavanou skriňou, obývačka s elektrickým krbom, kuchyňa s linkou a plynovým sporákom a s francúzskym oknom, špajza, kúpelňa s vaňou a samostatné WC. Nakoľko je to byt tehlovej konštrukcie, miestnosti sa dajú prepojiť a môžete si vytvoriť miesto na bývanie podľa vlastných predstáv. Bezproblémové parkovanie s parkovacími kartami na trvalý pobyt.

Plocha: úžitková 79m2, pivnice 3m2
Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba
Steny: omietky
Okná: plastové
Konštrukcia objektu: tehlová
Zabezpečenie bezpečnostnými dverami

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adrese martina@novebyvanierk.sk

Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií.