Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Otiepková Renáta
otiepkova@maxiss.sk
0905166349

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3.i. byt VNKS v Sasovej na predaj EXKLUZÍVNE

Typ
Predaj
Mestská časť
Sásová
Ulica
Tatranská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
18.07.2022
Aktualizované
18.07.2022
Cena 150 000,00 €
Otiepková Renáta MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3. izbový byt v Banskej Bystrici časť Sásová.

Byt typu VNKS s orientáciou V/Z má výmeru 70m2 a nachádza sa na 8. poschodí v 8-poschodovom panelovej bytovke. Byt s lodžiou pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby, troch nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne a oddeleným WC. Podlaha je vyhotovená z PVC a dlažby. Okná v byte boli vymenené za plastové. Bytové jadro je pôvodné, umakartové. K bytu prislúcha aj latková pivnica.
Bytový dom je zateplený, má novú strechu.
Byt v pôvodnom stave je vhodný pre majiteľa, ktorý si ho bude chce prerobiť podľa vlastných predstáv.

Lokalita v ktorej sa predávaný byt nachádza je vyhľadávanou lokalitou na bývanie v Banskej Bystrici. Veľkou výhodou bytu je blízkosť obchodov, ambulancií lekárov, ale aj základnej školy a škôlky, ako aj skutočnosti, že je umiestnený v okrajovej časti sídliska, kde nie je problém s parkovaním.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi BEZPLATNE pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho sprostredkovateľa, ktorý spolupracuje so všetkými bankami a Znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť Vám vypracuje náš súdny znalec, ktorého akceptujú všetky banky.

Ak by ste mali záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 166 349 alebo mailom na adrese: otiepkova@maxiss.sk.

Kľúče od Vášho nového bytu sú u nás... a nezabudnite si pozrieť aj ponuku ďalších nehnuteľností na našej stránke maxiss.sk