Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt na Severnej ulici blízko centra, Banská Bystrica

Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
Severná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.03.2023
Aktualizované
03.03.2023
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

V obľúbenej a pokojnej lokalite plnej zelene v Banskej Bystrici na Severnej ulici ponúkame na predaj 3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt typ Bauring ktorý sa nachádza na 3. poschodí bytového domu. Výmera bytu je 69 m2+ priestranná loggia orientovaná na juh. Do centra Banskej Bystrice je pešou prechádzkou cca. 20 minút.

Poprechádzať sa po Vašom novom byte môžete tu:
https://my.matterport.com/show/?m=9bf3ev2tX9V

V byte bola zrealizovaná modernizácia vrátane dispozičných zmien, bola vytvorená špajza prístupná z kuchyne a z veľkej obývacej izby bola oddelená chodbička čím sa stali všetky izby nepriechodnými. Pri rekonštrukcii boli vymenené pôvodné okná za nové plastové, v kúpeľni bol osadený nový sprchový kút ako aj umývadlo, taktiež boli vyhotovené nové keramické obklady a keramické podlahy, vyhotovené boli nové rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie v kúpeľni, WC a v spálni. Nainštalované boli nové dvere. Vo WC bola osadená nová WC misa a vo vstupnej chodbe a v spálni boli nainštalované vstavané skrine. Taktiež bola novovyhotovená kuchynská linka v ktorej je osadená teplovzdušná rúra, štvorhoráková plynová varna doska nad ktorou je digestor a nerezové umývadlo s pákovou vodovodnou batériou.

Výhodou je aj veľká pivnica (cca.12m2) do ktorej môžete bezpečne odložiť lyže, bicykle, kočík prípadne iné veci a stále v nej ostane ešte dosť miesta.

Bytový dom v ktorom sa predávaný byt nachádza má vymenené rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie. Štvorposchodový bytový dom je zo všetkých strán zateplený.

Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na Severnej ulici ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality na bývanie v Banskej Bystrici.
V blízkosti sú autobusové zastávky v oboch smeroch, základná škola na Bakossovej ulici ako aj materská škôlka. V blízkosti sú taktiež nákupné možnosti COOP Jednota. Veľkým benefitom je pokojná lokalita v ktorej sa predávaný byt nachádza a bezproblémové napojenie na hlavné cestné ťahy a R1.

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku prípadne si kliknite na našu stránku maxiss.sk kde môžete vidieť ďalšie nehnuteľnosti ktoré máme v ponuke.