Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok investičná príležitosť rovinatý 6780 m2 Banská Bystrica

  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 2
Typ
Predaj
Ulica
Zvolenská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
6780 m2
Pridané
05.02.2023
Aktualizované
02.03.2023
Cena 1,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 6780 m2. Nachádza sa v obci Banská Bystrica na ulici Zvolenská cesta. Jedná sa o ,,C" parcelu vedenú ako trvalý trávny porast. Šírka a dľžka parcely je cca 30 m x 270 m.

K dispozícii máme aktuálnu územnoplánovaciu informáciu- regulatív PO 01 a PS 01.

IS- elektrika, voda a kanalizácia na hranici, v prípade záujmu vybavíme st. povolenie.

Prístup- na pozemok priamo z asfaltovej cesty.

Jedná sa o investičnú príležitosť na výstavbu:  zariadenia - obchodné, sociálnej a zdravotnej starostlivosti, nevýrobné služby,  administratívne budovy podnikov a firiem, objekty a zariadenia prechodného ubytovania a športové zariadenia, zariadenia bankovníctva a peňažníctva, zariadenia občianskej vybavenosti, alebo športová vybavenosť, zariadenia verejného stravovania a zábavné podniky, zariadenia kultúry, osvety, nevýrobné služby, fotovoltaické zariadenia umiestnené na strešnej konštrukcii alebo obvodovom plášti stavieb, parkovacie miesta a garáže slúžiace potrebe funkčného využitia, športové a telovýchovné plochy, objekty a zariadenia, relaxačno-oddychové plochy, objekty a zariadenia.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.