Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priemyselný areál 11080m2 na predaj

Typ
Predaj
Ulica
Majerská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
5400 m2
Celková plocha
11080 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.07.2022
Aktualizované
18.07.2022
Cena 2 499 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Banská Bystrica, Majerská Cesta. Plocha: úžitková 5400m2, pozemku 11080m2. Cena 2 499 000 €
V areáli sa nachádzajú 2 skladové haly. Úžitková plocha, dvojpodlažnej je 4500 m2. Hala je vykurovaná, sú tu k dispozícii 2 nákladné výťahy s nosnosťou 1000kg, presvetlená svetlíkmi a oknami, podlaha je asfaltová. Na prízemí aj poschodí sú kancelárie so socialnym zariadením. Na prízemí su oddelené 2 kancelárie - obchodné oddelenie. Úžitková plocha druhej haly -drevenej konštrukcie je 1000 m2. Zabezpečenie strážnou službou. Areál je veľmi dobre prístupný po betónovej prístupovej ceste. Poloha areálu je situovaná pri hlavnom ťahu smerom na Brezno, v časti Banská Bystrica Východ. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS, samostatné pripojenie na trafostanicu. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk