Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izb. byt Banská Bystrica-Fončorda predaj

Typ
Predaj
Mestská časť
Fončorda
Ulica
Moskovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
21.04.2022
Aktualizované
27.02.2023
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt s rozlohou 29 m2- typ bauring. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Fončorda, Moskovská ulica, Banská Bystrica na 9. poschodí.

Rekonštrukcia: Byt je už pripravený na realizovanie rekonštrukcie, pričom rekonštrukcia kúpeľne už bola začatá. Do bytu sú privedené nové rozvody vody aj odpadu. K bytu prislúcha pivničný priestor. Bytový dom prešiel rekonštrukciou vchodu aj zateplením.

Dispozícia: vstupná chodba s priestorom na vstavané skrine, kúpeľňa s WC, izba dispozične rozdelená na dennú a nočnú časť, kuchyňa. Byt je orientovaný na juho-východ.

Lokalita: výborná, potraviny aj MHD pred domom, pošta, obchody, lekárne, reštaurácia, kaviarne, Kyj. námestie pár minút peši, výborná dostupnosť do centra, veľa zelene, pár minút na vychádzku do prírody.

Energetický certifikát nebol vyhotovený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.