Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 685 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba 2-izb. byt s balkónom Banská Bystrica prenájom

Typ
Prenájom
Ulica
Nám. Ludvíka Svobodu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
21.09.2020
Cena 500,00 €/mes.
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na prenájom 2 izbový byt s balkónom  o rozlohe 45 m2. Nachádza sa v novostavbe na  Nám. L. Svobodu pri Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosvelta v meste Banská Bystrica. Je situovaný na 3. poschodí bez výťahu.

 Prenajíma sa bez zariadenia,nachádza sa tam len práčka,kuchyňa je vybavená šporákom a  chladničkou.

Lokalita: v blízkosti je LIDL, autobusová zastávka, zdrav. stredisko, UMB, pár minút do centra mesta.

Mesačný nájom s energiami je 500€. Pri podpise zmluvy sa vypláca 1650,- eur, kde je zahrnutý nájom za dva mesiace plus vratný depozit a sprostredkovateľský poplatok. Možnosť doplatiť si aj parkovacie miesto.

 Byt je voľný od 1.09.2020

Energetický certifikát nebol vyhotovený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.