Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Ako vdýchnuť domu dušu a vytvoriť pocit pohodlia, keď vás obmedzuje priestor?

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.10.2020 - 753
Komfort je definovaný ako kvalita nášho životného prostredia. Ale pozor, v tomto prípade to nie je len príroda. Aj keď ju pre svoj život potrebujeme ako soľ, predsa len musíme mať vytvorené na život aj iné podmienky. Mať strechu nad hlavou, pod ktorou si v bezpečí a obklopení niekoľkých stien a okien vytvoríme potrebný pocit pohodlia a komfortu.

 

Ako to ale dosiahnuť bez veľkej námahy, straty času a investícií?

Útulnosť v interiéri sa vytvára opatrne, možno postupne a kúsok po kúsku k spokojnosti celej rodiny. Prezradíme vám, ktoré kroky vám v tom pomôžu.

Dôležitá je správna organizácia efektívneho ukladania vecí

Malé plochy dnešných bytov alebo domov často obmedzujú majiteľov na vytvorenie potrebného úložného priestoru. Preto by ste mali priestor domu využiť čo najlepšie. Otoman, police a skrinky dokážu v prípade potreby skryť obrovské množstvo vecí. Ak využijete na tento účel vstavané úložné systémy priestor nebude navyše vizuálne zaťažený.

Používajte transparentné materiály

Priehľadné stoly a police so sklenených materiálov vytvárajú iluzórny pocit objemu aj v malých miestnostiach. Veľmi obľúbené sú aj moderné presklené interiérové dvere, vďaka ktorým vnesiete svetlo aj do miestnosti bez okna. Pre niekoho je možno sklo náročnejší materiál na údržbu, ale za takýto komfort, luxus a pohodlie to predsa stojí.

Nezabúdajte na správne vyvážené farebné kombinácie

Ak si chcete užiť vo svojom menšom dome alebo byte viac pohodlia, snažte sa vyhnúť tmavému nábytku v izbe. Napriek tomu, že pôsobí luxusne a dôstojne, už tak malý priestor ešte viac zaťaží  a zmenší.

Ak vám presvetľujú miestnosť veľké plastové okná, menšie kusy tmavého nábytku si dovoliť môžete, pretože v takomto prípade dokáže miestnosť prehĺbiť a opticky ju aj trocha zväčšiť. Treba postupovať ale opatrne a príliš to s tmavými farbami nepreháňať.

Najlepším pomocníkom do malých priestorov je zrkadlo

Zrkadlá, aj keď nie sú nábytkom, sú najspoľahlivejším spôsobom vizuálneho zväčšenia miestnosti. Ich umiestnenie oproti oknu tiež umožňuje zvýšiť osvetlenie interiéru. V krásnom ráme alebo bez, bude zrkadlo pri vytváraní útulnosti a pohodlia tým najlepším pomocníkom. Tak sa o tom presvedčte a radosť z bývania si užite.

Zdroj obrázka:archideaphoto/Shutterstock.com