Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA, Veľký rodinný dom v Badíne, pozemok 922 m2

Typ
Predaj
Ulica
Badín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
285 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
8
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.04.2022
Aktualizované
04.05.2022
Cena 320 000,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Badín pri Banskej Bystrici.

Rodinný dom je 3-podlažný a na prízemí sa nachádza vstupná chodba, 2 izby, technická miestnosť, pivnica. Na 1. poschodí sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa so špajzou , vstupná chodba a loggia a na 2. poschodí sa nachádzajú taktiež 3 izby, samostatná kuchyňa, špajza, vstupná chodba a balkón s loggiou.

Obhliadku Vášho nového domu môžete urobiť aj na tomto linku:
https://my.matterport.com/show/?m=hSmVY1LCRUc

Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave, murivo je murované z tehál o hrúbke 40 cm, vonkajšie úpravy povrchov sú brizolitové. Strešná krytina je vyhotovená z pozinkovaného plechu. Okná boli vymenené za nové plastové v časti s izolačným dvojsklom a v časti domu s izolačným trojsklom. Rozvody elektrickej energie sú v trubkách z medených káblov, vykurovanie bolo zrekonštruované v roku 2020 pričom plynový vykurovací kotol bol vymenený za nový v roku 2018.

Rodinný dom je vhodný pre väčšiu rodinu pretože je ho možné využiť ako 3 samostatné byty čo ponúkanú cenu robí ešte zauíjmavejšou.

Pozemok patriaci k rodinnému domu je rovinatý a v jeho zadnej časti je postavená murovaná stavba taktiež vo veľmi dobrom technickom stave v ktorej je situovaná kuchynka, posedenie počas teplých letných dní ako aj skladová miestnosť.

V prípade Vášho záujmu Vám bezplatne vybavíme najvýhodnejší hypotekárny úver, prípadne financie na rekonštrukciu domu prostredníctvom nášho finančného poradcu.