Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 411 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Ako si poradiť s pílením stromov vo výškach?

Redakcia Predajprenajom.sk - 21.02.2022 - 335
Starostlivosti o záhrady a zelené plochy sa dnes venuje čoraz väčšia pozornosť. Týmto spôsobom je možné nielen skrášliť vonkajšiu časť vášho domova, pridať hodnotu štruktúre, ale tiež vytvoriť si priestor na relax a pokoj.

My sa v tejto súvislosti pozrieme na vysoké stromy, ktorých úprava nie je pre bežného človeka vždy tak jednoduchá.

Prerezávanie stromov je nutné, ale náročné

Rez rastlín je nutnosťou, nech sú akokoľvek vysoké, odstránenie odumretých, chorých a napadnutých konárov je nevyhnutné, aby sa rastline darilo. Staré a veľké konáre stromov tiež nesmú ohrozovať vaše okolie ani susedné pozemky. Prerezávanie vysokých stromov  však nie je jednoduché, pretože si vyžaduje rezanie vysokých častí rastliny, na ktoré potrebujeme rebrík, ktorý ale predstavuje riziko pádu.

Na kompletné pílenie stromov si preto mnohí majitelia pozemkov preto vyberajú služby firiem, ktoré sa na tento typ práce špecializujú. Majú všetko potrebné vybavenie a vedia ho vo výškach použiť bez ohrozenia svojho života.

Požiadajte o pomoc odborníkov na výškové práce

Profesionáli so skúsenosťami horolezcov vám s úpravou stromov vo výškach pomôžu. Špecialisti na náročné výškové práce z Banskej Bystrice si poradia aj s čistením fasády domu, strechy, odkvapov, studní alebo lepením reklamy.

So správnym zaistením a skúsenosťami s prácou v náročnom a nebezpečnom teréne sa postarajú o vysoké porasty na záhrade, údržbu domu a jeho častí, na ktoré je bežný človek svojimi silami i výbavou prikrátky.

Tak na to s príchodom prvých jarných dní myslite a včas si služby odborníkov na výškové práce objednajte.

Zdroj obrázka: Natee K Jindakum/Shutterstock.com