Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predané: 4 izbový rodinný dom, pozemok 1784 m2 Abrahám

  • Domy a vily, Predaj, Galanta, Abrahám | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Galanta, Abrahám | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Galanta, Abrahám | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Galanta
Mesto
Abrahám
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Celková plocha
1784 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Nutná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
08.02.2023
Aktualizované
09.03.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s predzáhradkou nachádzajúci sa v radovej zástavbe rodinných domov v obci Abrahám. Dom je suchý, je v pôvodnom stave zo začatou rekonštrukciou. Je postavený z pálenej i nepálenej tehly. Dom je napojený na plyn, elektriku a vodovod. Kanalizácia je pred domom. Na pozemku je studňa. Celková výmera pozemku je 1784m2. Parkovanie možné i na pozemku. Dom je kúpou voľný. V obci je obchod, materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, obchody, kaderníctvo, detské ihrisko, športový areál. Vzdialenosti: okresné mesto Galanta 12km, krajské mesto Trnava 15km, Sládkovičovo 6km, Bratislava - 51km. Napojenie na diaľnicu 9km. Doporučujem vidieť!!!
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907