Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Za zníženú a výhodnú cenu 3 izb.byt s balkónom len kúsok od centra mesta

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
zvolen
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
17.08.2022
Aktualizované
09.05.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj takmer v pôvodnom , ale naozaj vo veľmi slušnom obývateľnom stave 3 izbový byt s balkónom v kompletne prerobenej bytovke len 10 min.peši od centra.. Nehnuteľnosť s rozlohou 61 m2 pozostáva z predsiene, troch izieb z ktorých jedna je priechodná , balkóna, kuchyne , samostatného WC , kúpeľne a pivnice. Na byte vymenené plastové okná .V izbách sú celkom slušne zachovalé drevené parkety. V kuchyni a chodbe je na podlahe lino. V kúpeľni je sčasti obklad. Byt sa nachádza na vrchnom 4 poschodí. Bytovka bola komplet zrekonštruovaná vrátane zateplenia , výmeny zvislých stupačkových rozvodov a zrealizovaním novej sedlovej strechy čím sa vo vrchných poschodiach zabezpečila príjemná klíma. V blízkosti domu je aj detské ihrisko .Lokalita má veľmi dobrú polohu. V blízkosti / 5 min. peši/, sa nachádza železničná a autobusová stanica,v blízkosti sa taktiež nachádzajú potravinové reťazce a pošta. Do centra mesta len 10 min. peši. V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis .V prípade záujmu zabezpečíme finančné poradenstvo za účelom získania hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás.