Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám 4i byt - kompletná rekonštrukcia Nové Rekonštrukcia

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Sekier
Ulica
J. Gagarina
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
92 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.06.2022
Aktualizované
17.06.2022
Cena 179 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na ul. J. Gagarina sídlisko Bukovinka ponúkam na predaj veľký 4 izbový byt s pre sklenou loggiou 135 x 325 cm - realizované r. 2019. Byt je plne rekonštruovaný s výmerou 92 m2, na 4/8 poschodí, oknami orientovaný juh-sever a prináleží mu pivnica 140 x 300 cm. Panelový bytový dom má slnečné kolektory na streche, nový výťah, bezpečnostnú kameru pri vstupe aj vo výťahu, rekonštruované spoločné priestory a stúpačky. Výstup k detskému ihrisku za domom je cez zadné vchodové dvere. Parkovanie os. automobilom je bezproblémové aj vo večerných hodinách. Energetický certifikát budovy tr. B. V cene je zahrnutý kompletný katastrálny a finančný servis. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk