Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predáme útulnú chatku so záhradkou v sekieri

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Sekier
Ulica
Sekier
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
45 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
01.03.2023
Aktualizované
09.05.2023
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na predaj čiastočne zrekonštruovaná záhradkárska chatka v záhradkárskej osade v Sekieri . Chata so záhradkou sa nachádza na pozemku o výmere cca 410 m2, z toho zastavaná plocha pod chatkou je 20 m2.. Chatka je murovaná v kombinácii s drevom a z vonku zateplená aj s povrchovou omietkovou úpravou .Chatka je so sedlovou strechou a je trojpodlažná. V spodnej časti je kuchynka s linkou a malinkou špajzou .Voda sem zatiaľ nie je dovedená. Na vyvýšenom poschodí je ďalšia miestnosť na rôzne využite / spacia , obývacia a pod./V podkroví je odkladací priestor , alebo ďalšia spacia časť.. Chatka má na pozemku dovedenú pitnú vodu. Rozvody vody v chatke nie sú . Elektrika je zavedená po chatke. Chatka aj s pozemkom je už v osobnom vlastníctve. V blízkosti MHD. Zabezpečíme právny aj katastrálny servis.