Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garáź Zl. potok - Družstevná Nové Dobrá lokalita

  • Malé objekty, garáže, Predaj, Zvolen | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Zvolen | pic. 2
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Zvolen | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Zvolen | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Zvolen | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Družstevná
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
01.06.2022
Aktualizované
01.06.2022
Cena 19 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na ul. Družstevná - blízko OD-Lidl - Zlatý potok ponúkam na predaj murovanú garáž s elektrikou a vysporiadaným pozemkom. Stavba je dobrom stave, podlaha aj strop liaty betón, dvere a zárubňa sú z oceľových profilov - vyplnené latkami. Rozmer vstupnej zárubne 240 x 200 cm, čistá podlahová plocha 565 x 268 cm. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk