Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Zvažujete umiestniť na okná rolety? Získate komfort, o ktorom ste ani nesnívali

Redakcia Predajprenajom.sk - 22.12.2022 - 345
Zvažujete svoje okná vybaviť roletami, no obávate sa, že sú pre váš interiér príliš jednoduché a nedokážu navodiť tú správnu atmosféru? Omyl. Rolety nie sú len efektívnym tieniacim prvkom moderných okien, ale aj dokonalým dekoratívnym doplnkom, ktorý sa veľmi rýchlo stane stredobodom pozornosti každej jednej miestnosti.

 

Aby toho ale nebolo málo, prinášame vám niekoľko ďalších výhod, ktoré inštaláciou tejto tieniacej techniky získate.

Látkové rolety sú flexibilné

Flexibilita, ktorú vám dnešné moderné látkové rolety ponúkajú, je jediná svojho druhu. Je to pôsobivý dekoratívny prvok a zároveň užitočný spôsob tienenia, ktorý výzdobe interiéru dodáva nový vzhľad. Zaobstaraním tejto štýlovej a plne funkčnej tieniacej techniky tak získate niekoľko výhod v jednom unikátnom riešení.

Prevádzkovo jednoduchá tieniaca technika

Nespornou výhodou roliet je ich jednoduchý systém ovládania. Motorizovaný alebo reťazový systému si veľmi rýchlo obľúbite. Navyše je možné navzájom prepojiť viacero roliet rôzneho druhu, ktoré sa potom môžu otvárať súčasne.

Vonkajšie rolety sú vysoko odolné

Nielen vnútorné, ale aj vonkajšie rolety sú známe svojou odolnosťou, pretože sú zvyčajne robustne vyrobené z oceľových rúr a kvalitných látok. Majú tiež špičkové operačné systémy, ktoré nikdy nezostarnú. Tiež sa neotupujú pod vplyvom slnečného žiarenia, pretože ich tkanina odoláva UV žiareniu napriek neustálemu vystaveniu slnku.

V dnešnej dobe oceníte aj fakt, že kvalitné vonkajšie rolety veľmi dobre fungujú aj ako izolátory domácnosti a dokážu efektívne regulovať teplotu v miestnosti.

Štýlová úprava okien

Rolety oceníte aj pre ich výhodu minimálneho obmedzenia priestoru v okolí okna. Ich unikátny systém eliminuje potrebu prebytočnej látky na dekoráciu a tienenie okien, čím zvyšujú atraktívnosť tejto časti interiéru.

Sú dostupné v rôznych farbách, vzoroch a látkach, takže si ľahko nájdete ten najlepší druh tienenia, ktorý doplní dekoráciu vášho domova a postará sa o správnu atmosféru. Jednoducho sa aj čistia, pretože sú takmer bezúdržbové a na odstránenie nahromadených čiastočiek prachu a nečistôt stačí poutieranie handričkou.

Ak teda snívate o jednoduchom a pritom modernom tienení okna, rolety sú pre vás a váš domov to najlepšie riešenie.

Zdroj obrázka: Astibuk/Shutterstock.com