Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Zoznámte sa s najväčšími výhodami nádherných drevených schodov

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.07.2022 - 233
Drevené schody sú dnes nielen jedným z najtradičnejších, ale aj najobľúbenejších typov prepojenia jednotlivých podlaží. Takže na systémoch vyrobených z obnoviteľnej suroviny dreva musí byť niečo zvláštne.

Poďme spoločne zistiť, v čom sa ukrýva množstvo výhod týchto doplnkov, ktoré interiér vkusne spájajú?

Prirodzená krása a príjemný pocit z bývania

Majitelia drevených schodov a nábytku zvyčajne označujú za prvú výhodu neuveriteľne prirodzený  pocit z bývania, ktorý toto zariadenie vytvára, ako najdôležitejší stimul pre použitie dreva v interiérovom dizajne.

Pôvod mnohých drevených schodov z miestnych či tropických lesov môžete doslova vidieť: prírodná kresba je šikovne zakomponovaná do celkového dizajnu a zabezpečuje, že schodisko nie je potrebné zdobiť žiadnymi umelými farbami. Moderné drevené schodisko sa podieľa aj na príjemnej klíme v miestnosti, ku ktorej rozhodujúcou mierou prispieva živý materiál.

Ekologicky uvedomelý materiál

Faktorom, ktorý je zároveň jednou z výhod dreva ako materiálu, je otázka šetrnosti k životnému prostrediu: drevo ako obnoviteľná surovina umožňuje stavať s čistým svedomím. Každý, kto potom pri výbere druhu dreva a výrobcu dbá aj na udržateľné pestovanie a zodpovedajúce certifikácie, je obzvlášť ekologický.

A fakt, že drevo je obnoviteľný materiál, vyhovuje aj vášmu dlhodobému plánovaniu: Ak po mnohých rokoch používania vznikne potreba renovácie schodiska, výroba drevených schodov na mieru nebude najmenší problém.

Rozmanitosť

Drevo je jedným z materiálov v konštrukcii schodísk, ktorý je obzvlášť všestranný: Môže byť použitý vo všetkých komponentoch - od spodnej konštrukcie cez stupne až po zábradlia a dekorácie zábradlia.

Vďaka mnohým inovatívnym dizajnom a konštrukčným prístupom na trhu sme schopní dosiahnuť úžasné veci: drevo, ktoré je často považované za pevnejšie a klasickejšie, je privedené do nového, vzrušujúceho života.

Či už puristické konzolové schody, mlynárske, rovné blokové schody alebo elegantné točité. Drevené schody nie sú v modernom dizajne o nič horšie ako ich náprotivky z kovu alebo betónu. Drevo môže byť mimoriadne atraktívne aj v kombinácii s inými materiálmi, ako je plochá oceľ alebo sklo. Ak teda o takomto prepojení interiéru uvažujete, drevo je skutočne vhodný materiál.

Zdroj obrázka: Chaowat S/Shutterstock.com