Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 488 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Obyčajná tehla. Alebo aj nie?

Janos Csomos - 20.06.2016 - 2356
Tehly sú veľmi starým stavebným materiálom známym už od stredoveku. Tušili ste však, že ich využitie nemusí byť nudné... a už vôbec nie jednotvárne? Ak nie, inšpirujte sa! Realizácia niektorých nápadov vôbec nie je ťažká. Stačí vám za mak zručnosti a trochu kreatívneho myslenia. A určite to nezruinuje ani váš rozpočet!

 

Máte nádherný záhradný krb, ale zišiel by sa vám aj bočný pult? Bránite sa použitiu moderných prvkov? Nezúfajte, máme pre vás skvelý tip!

Každá záhrada by mala mať svoj kútik s bylinkami. Čo však v prípade, že bývate v paneláku? Ozdobte svoje balkóny! A aby ste nestratili prehľad, každý „kvetináčik“  si označte. Číslom, názvom, dátumom... je to len na vás!

Nie je nič krajšie, ako vychutnať si rannú kávu a tešiť sa pohľadom z okna. V lete vaša záhrada určite hýri farbami a spevavými návštevníkmi. Ak ich však chcete prilákať na svoj dvor aj počas zimy, nech sa páči, skúste napríklad túto vtáčiu búdku.

Zvýšil sa vám stavebný materiál? Nenechajte ho len tak sa povaľovať a vyrobte si originálnu sedačku. Ideálne na záhradné grilovačky a párty! Navyše môžete získať aj skvelý odkladací priestor.

 

Milujete jednoduchý, vidiecky štýl? Kombinácia kameňa a dreva je tá správna voľba.

Aj milovníci umenia a farieb si prídu na svoje! Vyrobte si poličky a ozvláštnite si ich podľa svojho vkusu.

Tehly v spálni. Šialené? Ale áno, naozaj je to možné. Pre niekoho nepohodlné, pre iných extra štýlové. Posúďte sami. 

Zdroj: www.brit.co