Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Obrovské sídlo Andyho Warhola znovu na predaj

Tamara Antalova - 02.07.2015 - 1786
Známe sídlo maliara Andyho Warhola ponúkli na predaj. Ak máte pár desiatok miliónov navyše, môže byť vaše. Ak nie, tak sa aspoň inšpirujte fotografiami z tohto rajského sídla a možno nájdete niečo, čím si spríjemníte aj váš príbytok.

 

Sídlo, pôvodne slúžiace ako obyčajná rybárska osada alebo spolok domčekov, bolo postavené v tridsiatych rokoch. Odvtedy však prešlo kompletnou rekonštrukciou a dnes je z neho hotový poklad.

 

Andy Warhol kúpil 30 akrové sídlo v Hamptons – Montauk v sedemdesiatych rokoch. Podnikateľ Mickey Drexler ho kúpil v roku 2007 za 27 miliónov dolárov. Dnes, o osem rokov neskôr, je v ponuke lukratívnej realitnej agentúry za „trochu“ vyššiu cenu - 85 miliónov dolárov!

Za náhly skok ceny môže samotné meno A. Warhola, ale taktiež ďalšie úpravy spolu šiestich domov, ktoré navrhol uznávaný architekt Thierry Despont.

 

Boli by ste ochotní vyplatiť sumu za tento výhľad?

 

 

Ak by vám nestačilo pozerať sa na more a západy slnka, interiér domov taktiež nie je na zahodenie. Zachovalé drevené trámy a útulne zariadená obývacia izba a spálňa len pridávajú na hodnote tohto rozľahlého sídla.

 

 

 

Zachovaný je aj duch pôvodného účelu sídla – rybárskej osade.

 

Ak nepatríte medzi nadšencov rybolovu, nájdete sa možno v susednom 24 akrovom pozemku. Tu sa nachádza ranč koní s 29 stajňami.

Stále váhate? Pozrite si fotografie ešte raz.

 

ZDROJ: http://www.businessinsider.com/

FOTO: elliman.com