Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 859 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Nápady: „MUST DO“ #2

Janos Csomos - 18.12.2015 - 1713
Napadlo by vám niekedy, že zo starej, nepotrebnej pneumatiky môžu vzniknúť nielen roztomilé, ale aj užitočné veci? Tu je niekoľko inšpirácií.

 

Neustále počúvate, ako by vaše ratolesti ocenili malé pieskovisko na dvore? Jeho realizácia vôbec nemusí byť náročná.

A čo také hojdačky? Ak vás deti nahovoria aj na toto, stavte sa, že ste ani zďaleka neskončili a zručnejší oteckovia budú mať čo robiť!

Rohožka z gumy spĺňa minimálne jednu praktickú požiadavku: pokiaľ v zime na nej necháte odkvapkať svoje topánky, vaša podlaha ostane v bezpečí.

A čo poviete na takéto sedenie? Súhlasíme, nie každý musí byť z toho nadšený, ale pokiaľ rozmýšľate, kam usadiť svojich parťákov počas dlhých popoludní v garáži, toto môže byť skvelý tip.