Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 414 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Nápady, ku ktorým si dáte poznámku: „MUST DO“ #1

Janos Csomos - 18.12.2015 - 1537
Leto je v plnom prúde a vy neustále špekulujete, ako ozvláštniť svoje domy, terasy či balkóny. V obchodoch je už všetko opozerané, a preto ak chcete niečo skutočne originálne, vyrobte si to sami. Poradíme vám, ako na to. A niekedy stačí len recyklovať.

 

Skalničky nemusia rásť len v skalke. Rozmýšľali ste niekedy, ako využiť prázdnu fľašu od vína?

Kto by nepoznal papierovú skladačku „Nebo – peklo“. Napadlo vám, ako by sa dal ozvláštniť bežný luster?

Neviete sa dočkať chvíle, kedy necháte starosti uzamknuté za dverami bytu a počas víkendu konečne vyrazíte na chalupu? Ak chcete zútulniť vašu kuchyňu, čo poviete na tento nápad?

Uznávame, tento tip nie je veľmi romantický, ale určite ho ocenia všetky praktické duše. Aj v kúpeľni má všetko svoje miesto.

Máte po krk ťažkých, umelých vôní?  Vyskúšajte jednoduchý trik a svoju domácnosť príjemne rozvoňajte. Ušetríte nielen peniaze, ale aj nepríjemné migrény a bolesti hlavy. 

 

Zdroj: www.architectureartdesigns.com