Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Nápady aj pre exteriér: „MUST DO“ #3

Janos Csomos - 18.12.2015 - 1162
Máte konečne jeden voľný víkend a chcete toho stihnúť čo najviac? Tak poďme na to! Tieto tipy vôbec nie sú náročné na realizáciu, práve naopak.

 

Čože obyčajný gril – ten ma každý! Ak však chcete pred svojimi priateľmi „zahviezdiť“ a úprimne ich rozosmiať, skúste toto. Láskavý humor je ten najkrajší!

Ak máte vlastný bazén, gratulujeme, patríte ozaj k tým šťastným. Ak to chcete ešte vylepšiť, spravte si vlastnú „dopravnú loďku.“

Na terase vykúzlite intímnu, dôvernú atmosféru použitím obyčajných papierových košíčkov na pečenie. Neveríte? Inšpirujte sa!

Máme tu aj milovníkov scrabble? Čo by ste povedali, keby váš dvor zrazu dostal úplne iný šmrnc? Vytvorte si vlastný odkaz a potešte seba i svojich najbližších.