Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Máte radi prírodu? Prečo sa do nej nepresťahovať

Tamara Antalova - 28.06.2016 - 1327
Patríte k ľudom, ktorým vadí ruch veľkomesta, no potrpia si aj na luxus? Ak by ste sa ráno chceli prebúdzať namiesto hukotu sirén a ruchu áut na štebotanie vtákov, máme pre vás ideálne riešenie.

 

Pri prvej ukážke prístrešku, ktorý je síce v prírode a akoby v srdci divočiny, nestráca však na obývateľnosti a nájdeme v ňom všetky náležitosti moderného bývania ...a ešte niečo naviac. Nachádza sa v Britskej Kolumbii.

 

 

 

Ďalšou zastávkou je americký Michigan a Glen Lake Cabin pre tých, ktorí sa neboja výšok. Výhodou je ešte krajší výhľad na okolitú prírodu.

 

 

 

Ak preferujete kaňony, tretí dom bude váš obľúbený. S modernou architektúrou a v srdci ihličnatého lesa. Pri takomto množstve okien by vám však nemal vadiť náhľad do súkromia, aj keď v takejto lokalite asi jediným vašim susedom bude medveď.

 

 

Ak preferujete pustú pláň, vyberte sa do opustených oblastí Washingtonu.

 

Interiér takýchto príbytkov je možné zariadiť útulne a po domácky, ale taktiež moderne, až minimalisticky. Minimalizmus a príroda sa veľakrát dopĺňajú a hodia sa k sebe, ak ide o moderné domy, postavené v odľahlejších častiach miest. Konečné rozhodnutie je však na vás.

 

ZDROJE: http://businessandcafe.blog.hu/, http://www.balanceassociates.com/