Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Ako bývajú celebrity #1: Sarah Jessica Parker

Janos Csomos - 22.07.2016 - 2220
Počas svojej hviezdnej kariéry získala viaceré ocenenia vrátane štyroch Zlatých glóbusov a dvoch cien Emmy. Patrí medzi najbohatšie herečky, má syna Jamesa a šesťročné dvojičky, ktoré za mimoriadneho mediálneho záujmu priviedla na svet utajená náhradná matka.

To sú pomerne známe fakty. Ale vedeli ste aj o tom, že v roku 2007 ju magazín Maxim zaradil medzi najmenej príťažlivé ženy planéty? Má či nemá jedna z najštýlovejších žien sveta vkus?

V roku 2014 súhlasila s video interview pre Vouge Magazine a nielenže odpovedala na 73 otázok, ktoré sa týkali predovšetkým jej súkromia, ale divákom umožnila nazrieť do svojho domu na West Village. Toho sa chytila šikovná blogerka a vznikli unikátne zábery z herečkinho domova.  

Keď sa jej opýtali, čo pokladá za najlepšiu a najobľúbenejšiu vec vo svojej obývačke, herečka pohotovo odpovedala, že sú to tieto svietiace glóbusy.


 

V dome na West Village žije spolu so svojím manželom Matthewom Broderickom a ich deťmi už trinásť rokov.  V rozhovore priznala, že práve svoju rodinu považuje za najkrajší dar, aký mohla od života dostať. Mnohí diskutujúci ocenili najmä úžasnú atmosféru, ktorú toto miesto vyžaruje.

Slávna herečka má vo svojom dome umiestnených mnoho políc na knihy a steny zdobia rôzne umelecké diela. Bolo by zaujímavé pozrieť sa na ne zblízka.


 

Formálne obývacie miestnosti sú minulosťou! Obývačka Sarah Jassicy Parker ukrýva nielen klavír, ale aj pingpongový stôl. Ak ste zvedaví na jej najobľúbenejšiu farbu, odpoveď je jednoznačná: pávia modrá!


 

Rozhovor sa skončil, no my by sme pokojne pristali na ďalších 73 otázok. Tentoraz napríklad v kuchyni, čo poviete?

Zdroj: www.hookedonhouses.net, www.video.vogue.com