Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Filip Vráblik
filip.vrablik@deltaproperty.sk
+421917300888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Nebytový priestor na predaj v novostavbe, 56,7 m2, Zlaté Klasy

Typ
Predaj
Mesto
Zlaté Klasy
Ulica
Šamorínska cesta
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
56 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
23.09.2020
Filip Vráblik Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421917300888

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj priestor, určený pre kaviareň v novostavbe v polyfunkčnom rodinnom dome na ulici Šamorínska cesta v obci Zlaté Klasy - m.č. Rastice.

PRIESTOR: Výmera priestoru je 56,7 m2 + pozemok, ktorý prislúcha k priestoru o výmere cca 120 m2.

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM: Ide o novostavbu, ktorá bola skolaudovaná koncom roka 2019. V rodinnom dome sa na prízemí nachádzajú nebytové priestory. Je postavaný z tradičných stavebných materiálov, obvodové murivo YTONG 380 cm + zateplenie polystyrén 5 cm, strešná krytina BRAMAC, nachádzajú sa tu plastové okná s izolačným 3 sklom. Strešné zateplenie NOBASIL 20 cm. Dom je napojený mestskú kanalizáciu, mestskú vodu.

ZARIADENIE: V celom priestore sa nachádza podlahová infračervená vykurovacia fólia heatflow od značky NAOS EUROPE, termostat, dlažba, optický internet a predpríprava na klimatizáciu a alarm.

DISPOZÍCIA: 3x samostatná toaleta (muži, ženy, personál), kuchynka.

LOKALITA: Ponúka maximálny komfort bývania. V okolí rodinného domu sa nachádza základná škola, súkromné stredné odborné učilište, lekáreň, potraviny, kaviarne, reštaurácie, SAD zástavka. Park v Tonkovciach, ktorý je ideálny na oddych a relax. V pešej dostupnosti (3 minúty) je futbalové ihrisko.

CENA: 75 000,- €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.