Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ KRÁSNY POZEMOK S KÚSKOM LESA, ZLATÁ IDKA

Typ
Predaj
Mesto
Zlatá Idka
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3500 m2
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
07.03.2023
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľký pozemok v lone prírody a navyše s investičným potenciálom, len 20minút od Košíc v obci Zlatá Idka.
Na fotkách nie je cítiť tu atmosféru, preto určite odporúčam prísť sa pozrieť osobne.
Zlatá Idka sa môže pýšiť tým, že sa nachádza uprostred malebnej prírody a okolo celej obce sa rozprestiera veľký les, ktorý dotvára neskutočnú atmosféru celej lokalite. Viete si predstaviť vlastniť tu dom či chalupu a každý deň zaspávať v úplnom tichu a ráno sa prebúdzať s výhľadom na srnky? Toto je možné len tu, v Zlatej Idke.
Ponúkam vám tu veľký pozemok s výmerou cez 3500 m2 a je len na vás, ako ho využijte. Nachádza sa v slepej uličke ako jeden z posledných voľných pozemkov, kde si môžete postaviť naozaj čokoľvek. V tejto slepej uličke si susedia postavili krásne chalupy a rodinné domy. Aj tento pozemok je určený na výstavbu. Ak je vám takáto výmera zbytočne veľká, je možné pozemok rozdeliť aj na 3 časti a zvyšné dve časti predať. My však predávame pozemok ako celok.
Pred celým pozemkom tečie obecný potôčik a teda všetky 3 pozemky by mali túto veľkú výhodu a zároveň z druhej strany ohraničuje celý pozemok les. Navyše krížom cez stred pozemku tečie prameň, ktorý už 200 rokov nevyschol. Vďaka tomu sa dá na pozemku urobiť aj menšie jazierko a toto je sen asi každého.
Pozemok je vyrovnaný a pripravený na výstavbu. Veľkou výhodou sú inžinierskej siete, ktoré už sú priamo na pozemku (elektrika, obecný vodovod a aj kanalizácia). V dnešnej dobe, keď každý si chce a potrebuje dopriať chvíľu pokoja, je táto ponuka na nezaplatenie. Cena pozemku v celku je 95eur/m2 ( 330.000 eur). Ak by vás táto ponuka zaujala, ozvite sa mi na číslo 0911 337 969.