Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj zrekonštruovaný 3-izb. byt s balkónom, 70 m2 , Žilina-Solinky

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Solinky
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
04.04.2021
Aktualizované
04.04.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3izb. byt, ktorý sa nachádza v meste Žilina na sídlisku Solinky. Byt má výmeru 70 m2, nachádza sa v zateplenom panelovom dome. Dispozícia bytu: vstupná hala, 2 x spálňa, obývacia izba, kuchyňa s presklenným balkónom, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Byt má nové podlahy, vymenené plastové okná so žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere a všetky interiérové dvere. K bytu patrí pivnica. Kompletná občianska vybavenosť. TREBA VIDIEŤ!!! Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk