Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
lubos.andrassy@agent.sk
+421 948 060 600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | 3-izbový byt na sídlisku Solinky

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Solinky
Ulica
Gaštanová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Celková plocha
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 948 060 600

Popis nehnutelnosti

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=FL9UhrPjuRf

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt na sídlisku Solinky v Žiline. Byt má výmeru 68,52 m2 vrátane 2 m2 pivnicou. Lodžia má výmeru 1,58 m2. Byt sa na nachádza na 11. poschodí z 12 s orientáciou na sever a východ. Viac informácií o byte vám poskytne realitný agent Ľuboš Andrassy +421948060600

Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, kúpeľne, samostatného WC, troch izieb, kuchyne, špajzy a lodžie. Ponúkaný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, laminátove podlahy a na stenách boli natiahnuté nové omietky. Taktiež bola čiastočne zmenená aj dispozícia bytu v kuchyni, ktorá je rozšírená na úkor lodžie. Touto úpravou vznikla priestranejšia jedálenská časť.

Z bytu si môžte vychutnať krásnu panorámu pohoria Malá Fatra Martinky a tiež mesta Žilina. Bytový dom je zateplený, pričom bola zrekonštruovaná strecha a interiér. Parkovanie je bezproblémové na viacerých parkovacích plochách v okolí bytového domu. Mesačné náklady na bývanie pri dvojčlennej rodine predstavujú výšku 123 EUR poplatok správcovi OSBD Žilina, poplatok za elektrickú energiu SSE vo výške 19 EUR a sumu za dodávky plynu od SPP vo výške 4 EUR.

V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ako napríklad: jasle, škôlky, základné školy, obchody, obvodný lekár, kostol a reštauračné prevádzky. Nákupne centrum Max a obchodné centrum Metro sa nachádza 5 minút pešou chôdzou od bytového domu. Na žilinský diaľničný obchvat sa autom dostanete za 3 minúty.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s najvýhodnejšími možnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii. Energeticky certifikat bytoveho domu: B.