Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2577 Prenájom: komerčný priestor - Bytčica

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Bytčica
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.02.2021
Aktualizované
16.02.2021
Cena 600,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2577  Prenájom: komerčný priestor - Bytčica

Prenajmeme komerčný priestor vhodný na skladovanie, montážnu dielňu, e-shop, predajňu .... Celková plocha 120 m2 +  100 m2 vonkajších plôch + parkovacie plochy.

Priestory sú v rekonštrukcii, možnosť úprav podľa požiadavky nájomcu. Objekt pozostáva z jednej / dvoch miestností, 2 x wc, prístrešku a rampy,  výška 2-2,5 m, pripojenie elektr. energie 220/380 V,  odpadové vody sú zvedené do verejnej kanalizácie, na podlahe je keramická dlažba. Pozemok je oplotený s elektr. bránou.   K dispozícii o cca 1 mesiac.

Cena: 600,- Eur/mesiac + elektrina