Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 965 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2574 Prenájom: luxusné kancelárie, 19 - 80 m2, parkovanie, širšie centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
širšie centrum
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.02.2021
Aktualizované
15.02.2021
Cena 75,00 €/m2/rok
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID: 2574  Prenájom: luxusné kancelárie, 19 - 80 m2, parkovanie, širšie centrum

Dáme do prenájmu  4  luxusné  kancelárie ( 2 x priechodzie 19,30 a 29 m2, 28, 80 m2) na 1. a 3.  posch. K dispozícii sociálne zariadenie a kuchynka na chodbe. Vyhradené parkovanie pred objektom 20,- Eur/auto/mesiac. Klimatizované, kamerový systém, internet.

( K cene: 1,50 /m2/mes - služby, energie 20,- Eur/mes preddavok, 1/2 ročné vyúčtovanie)

Cena: 75,- Eur/m2/rok + energie + dph