Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatiana Salandra
tatiana.salandra@anoreal.sk
0948 868 682

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na prenájom 3 x kancelárske priestory, 14 m2, Žilina centrum

  • Komerčné priestory, Prenájom, Žilina | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Na priekope
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
14 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.03.2023
Aktualizované
26.03.2023
Cena 250,00 €/mes.
Tatiana Salandra AnoReal
Kontaktovať makléra 0948 868 682

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú v zrekonštruovanej budove v priamom centre mesta Žilina. Výmera kancelárskych priestorov je 14 m2 + sociálne zariadenia – mesačný nájom 250 Eur (vrátane energii). Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk