Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Simona Rezníčková
info@renomereal.sk
0917222929

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe MALÁ PRAHA

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
11.09.2020
Aktualizované
23.09.2020
Cena 700,00 €/mes.
Simona Rezníčková Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2 – izbový byt v novostavbe MALÁ PRAHA, na Suvorovovej ulici, blízko centra mesta.

Byt je kompletne zariadený, kuchynská linka s novými spotrebičmi, ktoré sú zabudované v linke, obývacia miestnosť so sedačkou a jedálenským stolom, spálňa so vstavanou skriňou a s manželskou posteľou, kúpeľňa je vybavená vaňou, práčkou a rebríkovým radiátorom, samostatné WC s umývadlom a chodba so vstavanou skriňou.

Vykurovanie bytu je podlahové.
Byt sa nachádza na 3. poschodí s výťahom.
K bytu prislúcha aj pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu.

Cena nájmu: 700€/mesiac vrátane TV, internetu a energií + depozit vo výške jedného mesačného nájmu.
K bytu je vyhradené parkovacie miesto, ktoré sa nachádza priamo v areáli.

BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ

V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia si osobného stretnutia priamo na byte ma kedykoľvek kontaktujte na tel. čísle: 0917 222 919 alebo prostredníctvom e-mailu: info@renomereal.sk